if_photoif_put_inmenu
ТОВ "ТБК" АГАТ "
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 877-09-69 Показати
+38 (098) +38 (098) 624-33-32 Показати

Оплата

Готівкою

Оплата готівкою здійснюється: - оплата в офісі компанії -вул. Резервна 8, оф. 9 - оплата на картковий рахунок у ПриватБанку; - оплата по факту доставки на об'єкт (тільки для м. Київ та Київської області).

Безготівковий розрахунок

Для фізичних осіб. Оплатити замовлення можна через поповнення карткового рахунку Приватбанку (комісія 1%) або наш менеджер факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі будь-якого відділення банку. Для юридичних осіб. Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в наступному порядку: після оформлення замовлення, наш менеджер факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого відділення банку або використовуючи послугу інтернет банкінгу, від імені Вашої фірми. Пакет усіх необхідних документів надається при отриманні товару.

Післяоплата

Післяоплата продукції здійснюється за фактом доставки кур'єрською / транспортною службою (Нова Пошта, САТ) по території України. При розрахунку методом післяоплати необхідно оплатити завдаток, суму якого попередньо потрібно узгодити з нашим менеджером. Продукція доставляється на склад служби доставки у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання, необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки.